506 066 796

Czyszczenie i udrażnianie kanalizacji

Czy znasz najlepszy sposób na niedrożną kanalizacje ?

 

Kiedy pojawia się zator, ważne jest aby jak najszybciej go usunąć, nasz hydraulik znany jest z dokładności i szybkości w  wykonywaniu prac. Dzięki nowoczesnej technologii sprzęt do czyszczenia i udrażniania kanalizacji, który posiada Firma Line doskonale sprawdza się w instalacjach kanalizacyjnych starych jak i nowych.

Hydraulik z Line posiada wieloletnie doświadczenie w udrażnianiu kanalizacji

Ponoć praktyka czyni mistrza, w przypadku udrażniania i czyszczenia kanalizacji nie sposób się nie zgodzić z sentencją. Doświadczenie w tym zakresie nie tylko sprawia, iż usługa zostaje wykonana szybciej, ale co najważniejsze dobrana zostanie najlepsza metoda udrażniania.

Metoda Mechaniczna udrażniania kanalizacji spiralą elektryczną :

Do kanalizacji wprowadzona zostaje sprężyna, która silnymi obrotami i wibracjami rozbija zator w niedrożnym odcinku.

Metoda Ciśnieniowa:

Polega ona na wprowadzeniu specjalnego węza z odpowiednią dyszą udrażniającą, która oczyszcza rury intensywnym strumieniem wody. Metoda ta zalicza się do tych bezpieczniejszych, dzięki czemu nie musisz obawiać się o stan Twojej zasłużonej instalacji.

Konsekwencje wynikające z zatorów kanalizacyjnych

Praktycznie w każdym domu i mieszkaniu, w którymś momencie dochodzi do zapchania zlewu, brodzika czy kompaktu wc. Jeśli jednak w odpowiednim momencie nie zostanie zamówiony odpowiedni fachowiec, koszty szkód, które moją się pojawić przez odkładanie profesjonalnego czyszczenia kanalizacji mogą okazać się bardzo duże.

Zapoznaj się z naszą ofertą i skorzystaj z darmowej wyceny !

Miejscowości do których szybko dotrze nasz hydraulik: Poznań, Szczepankowo, Puszczykowo, Czerwonak, Baranowo, Suchy Las, Biedrusko, Murowana Gościna, Swarzędz, Luboń, Przeźmierowo, Kórnik, Nowa Wieś, Borówiec, Koziegłowy, Skórzewo, Gruszczyn, Plewiska, Mosina i okolice.

 

No Comments Yet.

Leave a comment