506 066 796

Promienniki podczerwieni

Innowacyjne rozwiązania ? Promienniki podczerwieni

Technologia w zakresie instalacji grzewczej cały czas się rozwija, dlatego na rynku pojawiają się nowatorskie rozwiązania i produkty. Jedną z nich jest technologia podczerwieni, która świetnie radzi sobie na tle konwencjonalnych instalacji grzewczych.

Warto stawiać na nowoczesne rozwiązania, szczególnie jeśli chodzi o instalacje grzewcze. Firma Line zachęca do zapoznania się z technologią podczerwieni.

Zalety stosowania technologii podczerwieni.

Instalacje tego typu to świetna alternatywa dla ogrzewania z wykorzystaniem pieca. Podczerwień sprawia, że zbędnym staje się pomieszczenie na opał, piec oraz jego konserwacja. Ponadto, z wydatków można odjąć koszta czyszczenia komina oraz wartość energii utraconej w wyniku przesyłu ciepła od pieca do kaloryfera. W praktyce oznacza to poważne oszczędności przy uzyskaniu oczekiwanej temperatury i szeregu korzyści charakterystycznych tylko i wyłącznie dla promienników podczerwieni.

To jedyne instalacje grzewcze, które prezentują się z tak dobrej strony wizualnej. Promienniki szybko i z dużą łatwością montuje się na ścianach lub suficie, co więcej są bardzo estetyczne. Nic nie stoi na przeszkodzie by panele podczerwieni sprawdzały się jako stylowa część wystroju.

Zastosowanie promienników podczerwieni jest ogromne od paneli różnych kolorów, przez obrazy, kończąc na lustrach, każdy klient wybierze coś dla siebie.

Co więcej warto zwrócić także uwagę na jego działanie , nie wzbijania kurzu i nie wywołuje cyrkulacji powietrza. Jest to bardzo istotne dla osób cierpiących na alergie. Dodatkowym atutem jest cicha praca i bezzapachowość.

Wykonane na bazie stopu stali emaliowanej i szkła hartowanego systemy grzewcze imponują wytrzymałością materiałów, sięgającą 130 lat. Dodatkowo, promienniki podczerwieni utrzymują ściany w suchym stanie, dzięki czemu nie należy martwić się pojawieniem grzyba. Mało tego, wszystkie przedmioty w pokoju pozostają suche za sprawą podczerwieni, która pozytywnie wpływa na mieszkańców domu. 

Firma Line znajdzie najlepsze rozwiązanie dla Ciebie

Instalatorzy z Line wybiorą najlepsze modele urządzenia dla Ciebie biorąc pod uwagę wszystkie istotne czynniki. Instalacje wykonane przez fachowców z Line posiadają 60 miesięczna gwarancję, stąd możesz mieć pewność, że instalacja nie zawiedzie i będzie działać przez lata.

Miejscowości, na terenie, których świadczymy usługi to Poznań, Szczepankowo, Puszczykowo, Czerwonak, Baranowo, Suchy Las, Biedrusko, Murowana Goślina, Swarzędz,